Fotot spektakolare të realizuara nga dritarja e avionit

43E671D900000578-4844444-image-m-37_1504537030120

Picture 1 of 22

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Fleckenstein takon Metën: Avancim të reformave për integrimin

Close