Fotot qesharake të kapura në momentin e duhur

707905-900-1458492638-facebook

Picture 1 of 12

Harrojeni ndriçimin, pozicionin e përsosur dhe peisazhin e bukur.
Ndonjëherë kapja e një fotoje të mahnitshme është thjesht një çështje e klikimit të butonit të telefonit pikërisht në momentin e duhur.
Njerëzit kanë ndarë fotografitë që vërtetojnë kohën e shkrepjes së këtyre fotove dhe iluzionet e pasqyruara optike në momentet e përsosura frymëzuese, të cilat krijojnë vështrime bindëse.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
FMN: Kujdes projektin 1 miliard euro!

Close