Fotot më spektakolare për 2017-ën

foto-9-1

Picture 1 of 18

Këto janë fotot më spektakolare të këtij viti. Ato janë pjesë e konkursit Sony Ëorld Photography Aëards 2017.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Rrëfimi prekës i kosovarit që luftoi përkrah ISIS (Video)

Close