Fotot më fantastike të Putin

putin5_1490000095-2127831

Picture 2 of 11

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Trafikonin makina luksoze të vjedhura në Europë, zbulohet rrjeti

Close