Fotot më fantastike të Putin

putin1_1490000093-8796927

Picture 11 of 11

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Trafikonin makina luksoze të vjedhura në Europë, zbulohet rrjeti

Close