Fotot mahnitëse nga dritarja e një avioni

43C9275D00000578-4844444-image-a-26_1504512678354

Picture 1 of 17

Këto pamje mahnitëse janë kapur nga dritarja e një avioni nga pilotët Monark Paul Fox  dhe Ashish Raval. Fotot e mrekullueshme mund t’i shihni në  fotgalerinë e mëposhtme.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Fleckenstein takon Metën: Avancim të reformave për integrimin

Close