Fotot e vitit, pamjet mahnitëse nga e gjithë bota

44BED48800000578-0-image-a-44_1506474434488

Picture 1 of 13

National Geographic  ka publikuar më në fund pamjet mahintëse që ishin pjese e konkursit të “Fotografive të vitit të realizuara në natyrë”.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama keqbërës i popullit të vet, politika amerikane nuk e pranon më!

Close