‘Fotografitë e vitit të natyrës’, pamjet mahnitëse nga e gjithë bota

44BED43800000578-0-image-a-37_1506472847415

Picture 1 of 15

Pamjet mahintëse që kanë marrë çmimin “Fotografitë e vitit të natyrës” nga National Geographic 2017 sapo janë zbuluar.

Foto nga e gjithë bota paraqesin peisazhin e mrekullueshëm malor në Austri, një ylber mbi Ishujt Faroe, fokat në Danimarkë, si edhe ia vlen për të përmendur balenat jashtë brigjeve të Nunavut, Kanadasë.

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama keqbërës i popullit të vet, politika amerikane nuk e pranon më!

Close