Fotografi të kapura në momentin e duhur

707055-34-650-68ab561832-1476450051_1476563752-9031048

Picture 1 of 11

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Mbretëresha e Britanisë e ka gati fjalimin e Luftës së Tretë Botërore

Close