Foto të kapura në momentin e duhur

funny-perfectly-timed-photos-40__700

Picture 1 of 11

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Rrëfimi prekës i kosovarit që luftoi përkrah ISIS (Video)

Close