Foto të cilat duhen parë dy herë!

14955810----1498124100-650-60d310b5ac-1499255661

Picture 1 of 15

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Mbretëresha e Britanisë e ka gati fjalimin e Luftës së Tretë Botërore

Close