Foto fantastike të realizuara nga lart

867555-aerial-photography-air-pano-27-880-a542d8629a-1484646164

Picture 1 of 15

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
E kap duke vjedhur, gruaja dhunon hajdutin

Close