E tmerrshme çfarë ndodh kur frutat dhe perimet dalin më herët seç duhet

weird-vegetables-fruits-sprouting-100-5982cd5ae3077__700

Picture 1 of 10

Ashtu si njerëzit, frutat dhe perimet gjithashtu kanë një cikël jete, të mbushur me rritje të vazhdueshme dhe ndryshime. Dhe, ashtu si njerëzit, popullatat e tyre gjithashtu kanë disa individë që nuk përshtaten brenda normave. Ndryshimet në teknologjinë bujqësore dhe faktorë të tjerë mund të ndryshojnë aq shumë paraqitjet e bimëve.

Në fotogalerinë e mëposhtme do të shihni disa foto të frutave dhe perimeve  me pamje të çuditshme.  

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
FMN: Kujdes projektin 1 miliard euro!

Close