E pabesueshme, 20 mijë bletë në barkun e shtatzënës!

-594be3ae695060ee

Picture 1 of 6


Trendi i ri i gravë shtatëzënë është të realizojnë një fotoset ku të mbetet kujtim i gjithë jetës. Tashmë është bërë trend jo vetëm nga njerëz të thjesht por edhe nga të famshmit e botës së showbizit. Yjet e njohur si Kourtney Kardashian, Serena Williams e Beyonce kanë sjell fotosesione të mrekullueshme.

Por edhe më të çuditshme këto ide fotografish, i ka bërë një grua nga Ohajo, e cila nxiti reagime të shumta kur publikoi setin e saj fotografik me mbi 20 mijë bleta të gjalla që lëviznin rreth barkut të saj shtatzënë. Insektet kanë qenë pjesë e madhe e familjes dhe biznesit të tyre, prandaj dhe kanë vendosur që të realizojnë një ide të tillë.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Fleckenstein takon Metën: Avancim të reformave për integrimin

Close