Bota e egër në fotot më të mira të vitit

13-15

Picture 1 of 13

Foto e publikuara më poshtë janë shkrepur në të katër stinët e vitit, kurse fotografitë fituese në garën e “Fotografisë më të mirë të botës së egër” janë prezantuar. Në këtë garë kanë marrë pjesë mbi 50 mijë persona nga e mbarë bota, ndërsa ky është viti i 53-të që kjo garë mbahet në muzeun e historisë së natyrës në Londër.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Fleckenstein takon Metën: Avancim të reformave për integrimin

Close