Bota e egër në fokusin e aparatit fotografik

4427164100000578-0-image-a-39_1505170759495

Picture 1 of 11

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Fleckenstein takon Metën: Avancim të reformave për integrimin

Close