Bashkimi bën fuqinë!

3E6D933600000578-0-image-m-69_1489923574283

Picture 1 of 17

Bashkimi bën punën ëndërr, nëpërmjet kësaj fraze të njohur arrihet çdo gjë. Në këto foto tregohet mbështetja e këyre njerëzve apo kafshëve për t’ja dalur mbanë dhe për të ndihmuar njëri tjetrin.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
KLSH kallëzon në Prokurori 4 drejtorë të bashkisë Roskovec

Close