Asgjë nuk është ashtu siç duket, pamja e jashtme gënjen

14955810-1498124100-650-60d310b5ac-1499255661_1499603330-2081980

Picture 1 of 11

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Mbretëresha e Britanisë e ka gati fjalimin e Luftës së Tretë Botërore

Close