10 vjet Ora News, fotot e mbrëmjes Gala

KID_1074

Picture 1 of 7

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Përgatitjet e fundit! Pas pak Ora News feston 10 vjetorin

Close