10 vjet Ora News, fotot e mbrëmjes Gala

22007966_1071793122945809_6359563311064578380_n

Picture 1 of 16

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Përgatitjet e fundit! Pas pak Ora News feston 10 vjetorin

Close