10 vjet Ora News, fotot e mbrëmjes Gala

DD3_1980

Picture 1 of 6

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Përgatitjet e fundit! Pas pak Ora News feston 10 vjetorin

Close