10 pikturat më të famshme në botë

Mona_Lisa_by_Leonardo_da_Vinci

Picture 1 of 10

Mona Lisa - Leonardo da Vinci

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama keqbërës i popullit të vet, politika amerikane nuk e pranon më!

Close