10 makinat më të shpejta në botë

m1-6-700x600

Picture 1 of 10

1. Bugatti Chiron - 288 mph ( 464 km/h)

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama keqbërës i popullit të vet, politika amerikane nuk e pranon më!

Close