10 fotot më të pëlqyera në Instagram

5.-Kim-Kardashian-West-43-milion-like1492668587

Picture 1 of 9

Një sukses të tillë në vetëm në një foto shumë rrallë mund të ndodhi. Në fotogalerinë e mëposhtme mund të gjeni përsonat më të ndjekur në historinë e Instagramit. Gjëja që ka rënë më shumë në sy është që shumica e tyre janë vetëm femra. Ja kush janë vajzat më popullore dhe mbi të gjitha ja cila foto e tyre ka mbledhur më shumë zemra nga fansat.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama keqbërës i popullit të vet, politika amerikane nuk e pranon më!

Close