Oranews.tv - Fotogaleri – Ora News
Kur qentë i zë gjumi vend e pa vend

3F8E010E00000578-0-image-a-164_1493031872703

Picture 1 of 10

Kjo fotogaleri e mëposhtme do t’ju bëjë të shkriheni së qeshuri. Fotot tregojnë disa momente kur qentë i zë gjumi vend e pa vend.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter