Sport magazine

Çdo të shtunë ora 22:00

Një emision ku kanë hapësirën e tyre të gjitha llojet e sporteve në Shqipëri: Futbolli, Basketbolli, Volejbolli, Atletika, noti, peshengritae, si dhe shume sporte te tjera.

Emisioni moderohet nga gazetari Altin Sulçe. Ai ka punuar në disa prej gazetave më të mëdha sportive në vend dhe bashkëpunëtor i gazetave sportive në Greqi dhe Angli

Prej 5 vitesh Altin Sulçe është pjesë e televizionit Ora Neës ku ndër të tjera ka drejtuar dhe emisionin Sport Vip.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i fundit

Sport Magazine, 22 prill 2017

Sport Magazine flet per finalet e basketbollit te meshkujve me trajnerin e bardhebluve Nikola Milatovic.
Ne pesen e dyte i ftuar nga gazetari Altin Sulce, ka qene ekipi i peshengritjes Mas Glass.
Historia e ekipit te suksesshem te krijuar nga Theodhor Masllavica. Intervista me kampionet e rinj…

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Dy shqiptarë dhurojnë mish për emigrantët sirianë në Greqi

Close