Natën Vonë

Çdo mbrëmje ora 23:05

Një revistë me ngjyra e aktualitetit shpesh herë bardh e zi. Vendi dhe orari ku do të mblidhen protagonistët më të rëndësishëm të ditës, për të biseduar me publikun dhe njeri-tjetrin, për çështje me interes të gjerë por edhe për të fshehtat apo të rejat e tyre personale. Intervista “pa kravate”, biseda të çlirta e pa komplekse, po edhe përballje argumentash. Çdokush prej jush do të ndjehet pjesë e bisedës dhe emisionit, nën një atmosferë të ngrohtë sepse natën vonë inatet e ditës duhen lënë pas që ëndrrat të jenë më të qeta e më të bukura. Jonida Shehu, Ora News dhe protagonistët e realitetit tuaj ju presin.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i fundit

Naten Vone – Referendumi ne Skoci – 19 shtator 2014

Referendumi ne Skoci per ndarjen ose jo nga Britania e Madhe .  Ne panelin e te ftuarve ne studion e Ora News me gazetaren Jonida Shehu jane:  Kledi Këlliçi, politolog,  nga Albanian Policy Center. Odeta Bardhushi, specialiste e shkencave politike dhe marredhenieve nderkombetare, pedagoge ne UET dhe Besart Kadia, moderator i emisionit “Ora Ekonomi”.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter