Intervista e orës 16: 30

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i fundit

Olli: LSI të mbante qëndrim për dy këshilltarët përpara votimit

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha
Read previous post:
Përkujtohet në Livadhja 196- vjetori i Festës Kombëtare të Greqisë

Close