Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i fundit

Mbështetje amerikane, Basha: “Drejtësia” varet nga pakti për qeveri teknike/ 24 mars 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha
Artikull i Rekomanduar:
Tensionet PS-LSI, Braçe: Ka gojtarë plot, por puna bën diferencën

Close