• Traileri më i shikuar i momentit është ai i filmit “Maps to the Stars”, ku një ndër protagonistët kryesorë aktori Robert Pattinson përfshihet në një skenë të nxehtë me Julianne Moore. Filmi dramatik ka të bëjë me historinë e ndërthurur …

  • Topmodelja 40 vjeçare Heidi Klum është fotografuar këtë të martë  topless në plazhet e Meksikos me të dashurin e saj 27 vjeçarin Vito Schnabel. Klum duke treguar lirshmërinë e saj dhe duke u relaksuar nën diell shfaqi një fizik për …

  • Zac Efron dhe Halston Sage kanë ndarë një ditë mjaft të bukur me njëri-tjetrin duke parë ndeshjen e LA Lakers të premten e kaluar. Duke qeshur dhe duke folur shumë afër me njëri-tjetrin ata ngjanin si një çift në fillimet …

  • Familja e re mbretërore  e Anglisë ka zbarkuar në Sidnej për turin e tyre 10 ditor në Australinë me diell. Duka dhe dukesha e Kambrixhit bashkë me djalin e tyre princin Xhorxh janë pritur shumë ngrohtë nga të pranishmit në …