Venezuelë - Shikoni videon kur gruaja i del para tankut
21/04/2017 - 11:39

Një video e publikuar në youtube nga CNN tregon momentin kur një protestuese në Venezuelë i del para tankut .

Në Venezuelë po mbahen protesta kundër presidentit Nikolas Maduro. Ata kërkojnë dorëheqjen e tij

 

 

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Artikull i Rekomanduar:
Basha mbledh me urgjencë aleatët në selinë e PD-së

Close