Moderatorja dhe aktorja e njohur shqiptare, Rudina Dembacaj ka treguar se si të kuptojnë meshkujt kur partnerja e tyre po i tradhton.

Ndiqni emisionin "Mos i fol shoferit" në Ora News për të zbuluar se cilat janë sekretet e femrave kur janë në "gjueti" të ndonjë tjetri apo ndoshta kanë nisur ndonjë lidhje paralele.


/Ora News.tv/