Kur u lidhën për herë të parë në vitin 2015, Bella Hadid dhe The Weeknd ishin çifti më i famshëm.

Dhe tani, që nga rikthimi i tyre pas gati 1 vit ndarje, çifti nuk ngurron që ti shprehë dashurinë njëri-tjetrit kudo.

Këngëtari i bëri një serenatë supermodeles përpara gjthë fansave.

Ndërsa ishte në skenë , The Weeknd i kushtoi këngën dashurisë së tij Bella që ndodhej mes fanave.

Ishin fansat që dëshmuan çastin romantik në koncertin  Tesfaye në Toronto.
/Ora News.tv/