Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar me anë të një komunikate në lidhje me dorëheqjen e Shpend Ahmetit nga kjo Lëvizje.

Kjo Lëvizje ka përmendur bashkëpunimin me kryetarin e Prishtinës si dhe ka thënë fatkeqësisht ai është rreshtuar krah atyre që kanë punuar kundër Lëvizjes.

VV ka thënë se në komunë do të jetë në opozitë.


 

/Ora News.tv/