Vrasja për pasion e Xhuljeta Çunit mëngjesin e sotëm në tronditi mbarë opinionin publik.

Reagimet të shumta ka pasur në profilin e Facebook të Xhafer Matës, i cili qëlloi për vdekje ish të dashurën dhe më pas vrau veten në Don Bosko.

Komentuesit janë të ndarë në qëndrimet tyre ndaj kësaj ngjarje të rëndë.

Disa prej tyre kanë mbrojtur aktin e 31-vjeçarit duke thënë se ky ishte vendimi i duhur.

Ndërsa ka pasur komentues që kanë dënuar këtë vendim.

Po ju çfarë mendimi keni për ngjarjen e ndodhur?

Lexoni lajmin e plote: Tiranë, 31-vjeçari vret të dashurën, pasi refuzoi të martohej

/Ora News.tv/