Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka zgjedhur RTV Ora për tu informuar mbi zhvillimet e fundit në qytetin e Shkodrës.

Duke qenë se Ademi ka zgjedhur që situatën ta ndjekë jo nga terreni, kryebashkiaku është informuar nëpërmjet ekranit të RTV Ora.

Në zyrë ka qenë dhe sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi. 

RTV Ora është televizioni i të gjithë shqiptarëve.

Faleminderit që na ndiqni!


/Ora News.tv/