Ky është momenti rrënqethës kur vëllai i Laureta Sulos, ka mbërritur në vendin ku u vra motra e tij.

Ai mbërriti në vendin e krimit me motor, i cili shihet i rrëzuar në asfalt ndërsa mbahet nga forcat e policisë.

44-vjeçarja u vra nga bashkëshorti me thikë dhe levë mesditën e së martës (25 qershor).

Mësohet se ngjarja ka ndodhur për motive xhelozie.

Lexoni për më shumë: Vlorë, vret gruan me sëpatë e levë hekuri, telefonon policinë

/Ora News.tv/