Një person ka mbetur i plagosur  si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. (FOTO ARKIV)

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në zonën pranë "Omonias" dhe sipas policisë një automjet tip ‘Audi A3’ me targa italiane ka goditur motorin me targa italiane

Drejtuesi i motorit ndodhet në spital në gjendje të rëndë. Ndërkohë po punohet për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë të cilët po hetojnë për shkaqet e aksidentit, ndërsa qarkullimi është ndërprerë për disa orë.

/Ora News.tv/