Mirë se erdhe në botë, Kulture Kiari Cephus.

Reperja Cardi B ka njoftuar të mërkurën ardhjen në jetë lindjen e vajzës së saj.

Ajo ka publikuar një foto nudo në Instagram ku shkruan: " Kulture Kiari Cephus 07/10/18".

Ky është fëmija i parë i 25-vjeçare me bashkëshortin dhe reperin Offset, emri i vërtetë i së cilit është Kiari Kendrell Cephus.

Cardi B mbajti të fshehtë shtatëzaninë derisa doli në publik me barkun e rrumbullakosur në prill gjatë një shfaqje muzikore në "Saturday Night Live".

/Ora News.tv/