Një kamion ka marrë flakë në autostradën Lushnje - Fier, pranë mblikalimit të Libofshës para pak minutash.

RTV Ora ju sjell pamjet e xhiruara nga vendi i ngjarjes.

Ne momentin kur u xhiruan pamjet ne vendngjrje nuk kishte mberritur ende zjarrifkesja dhe as policia. 


/Ora News.tv/