Mjafton vetëm një fushë futbolli me pesë futbollist dhe pothuajse çdo fëmijë mund të bëhet një Zlatan Ibrahimovic i vogël.

Gjëja e rëndësishme është të kemi cilësitë teknike dhe imagjinatën.

Është pikërisht ajo që shikoni në këtë video, ku djaloshi kontrollon me thembër sferën dhe pastaj lëshon një predhë të vërtetë drejt portës kundërshtare, duke shënuar një gol të mrekullueshëm.


/Ora News.tv/