Vajza e Ornela Mutit ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale.

Naike Rivelli kohët e fundit ka publikuar foto ndërsa bën akrobaci e zhveshur.

Këngëtarja dhe aktorja ka nxjerrë në pah të pasmet e saj duke provokuar fansat në Instagram. 

Joga është pasioni i 44-vjeçares dhe ajo e shijon në maksimum duke e praktikuar me tanga dhe taka të larta.  


/Ora News.tv/