Pasi u largua me konsensus nga Kukësi, mesfushori francez, Chafik Tigroudja ka gjetur skuadrën e tij të re.

Bëhet fjalë për skuadrën azerbajxhanase, Zira Fc, e cila ka arritur akordin me 27 vjeçarin në një kontratë deri në fund të sezonit.

Në të shkuarën, Chafik është aktivizuar në Qipro dhe Francë, teksa te Zira do të mbajë fanellën me numrin 48.

/Ora News.tv/