Këngëtarja Tuna po shijon disa ditë pushime në Afrikë. Ajo ka publikuar disa imazhe ku duket se ka vizituar luanët në ishullin Mauritius.

Edhe këtë herë, Tuna tregoi se nuk i dridhet qerpiku. Ajo guxoi të prekte bishtin e luanit vetëm se thuhet që të sjell fat.

Madje, Tuna iu afrua kafshëve dhe pozoi duke buzëqeshur pranë tyre. Më pas e cilësoi si një eksperiencë të mrekullueshme dhe kujtim të bukur që do ti mbetet gjatë në mendje.

Tags