Një fëmijë 19-muajshme është shtypur aksidentalisht me makinë nga babai i saj.

Stelios Karsas u përplas nga makina që drejtohej nga babai i tij, Stephen jashtë biznesit të familjes. Stephen po përpiqej që të parkonte makinën në rrugën përpara dyqanit kur i dha goditjen fatale Stelios, raporton The Mirror.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e së enjtes në Minsterley, Shrops.

Pavarësisht ndihmës që mori nga mjekët djali nuk arriti të mbijetojë.

Dëshmitarët thanë i ati përsoi sulm në zemër.

“Ndërsa po përpiqej që të parkonte makinën në rrugë, ai përplasi djalin. Ai vrapoi menjëherë tek djali dhe ishte me të vërtetë tragjike.”

/Ora News.tv/