Ky është momenti shokues kur një vajzë lëkundet me litar dhe hidhet në ujë vetëm disa centimetra larg nga një aligator i madh.

Edhe pse e dinte se zvarraniku i rrezikshëm ndodhej në ujë, vazja nuk hezitoi që të hidhej në liqen.

Pamjet janë besohet të jenë filmuar në Everglades në Florida.


/Ora News.tv/