Ajo është e njohur për fizikun e saj seksi dhe tërheqës që e ekspozon aq shumë në rrjetet sociale. Dhe supermodelja Emily Ratajkowski është shfaqur në poza të nxehta për revistën LOVE. 

26-vjeçarja e veshur me të brendshme ngjyrë të kuqe e rozë pozoi në një tavolinë të mbushur me makarona dhe të lyer me vaj.

Me delikatesë dhe tepër provokuese zeshkanja vë në pah format e saj përpara kameras.

 

/Ora News.tv/