Ami është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Dhe linjat e saj të rrumbullakosura bien lehtësisht në sy.

Në një foto të postuar nga bashkëshorti i saj Ermal Mamaqi në rrjetet sociale ku shihen të dy, së bashku me këngëtaren Nora Istrefi, duke baku i saj tashmë i rritur.

E veshur me një fustan të gjerë Ami duket mahnitëse.

/Ora News.tv/