Candice Swanepoel është duke pritur fëmijën e saj të dytë me bashkëshortin Hermann Nicoli.

Dhe supermodelja tregoi format trupore e veshur me bikini ndërsa relaksohej në Brazil.

Ylli i Victoria Secret shfaqet në superformë dhe barku i saj i rrumbullakosur vihet tashmë në pah.

29-vjeçarja është nënë e një djali, Anaca, 14 muajsh. Ajo është lidhur me bashkëshortin e saj që në moshën 17-vjeçare. Çifti u takua në Paris 12 vite më parë dhe njoftuan fejesën e tyre në vitin 2015.

Shtatëzania e dytë e Candice erdhi si tronditje për të gjithë. Pasi ajo shënoi rikthimin në shfaqen e modës së Victoria Secret shtatzënë dhe asnjë nuk arriti ta kuptonte.

/Ora News.tv/