Supermodelja Emily Ratajkowski provokon shumëshpesh fansat e saj me fotot në rrjetet sociale. Dhe këtë herë ylli 26-vjeçar ka ngritur temperaturat duke postuar në Instagram foto me bodysit ku shfaq të pasmet e saj. 

Bukuroshja ekspozoi format e saj trupore bombastike.


/Ora News.tv/